Září 2007

Bližší charakteristika elfů I. část

11. září 2007 v 18:53 | Ceraa |  Elfové
Nevím, kdo z vás četl můj první článek o elfech, takže nevím, koho z vás překvapí, že se v několika pár větách opakuji.
A taky ještě dodávám, že obrázky ke článkům přibyodu, až budu mít opět své staré dokumenty (jak už jsem jistě dodávala...)
Elfové se nevyskytovali jenom na jednom místě a není možné napsat (nebo říct), kde všude se vlastně vyskytovali nebo vyskytují.
Elfové si pro svá bydliště vybírají místa, kde nejsou rušeni od přírody, takže je těžko můžete potkat vysedávat na lavičce na náměstí apod. Tedy si vybírají nejčastěji lesy, které nejsou vykácené a mají přístup k vodě. Mají velmi kladný vztah k přírodě a nenajdete elfa (teď hovořím o elfech lesních/ elfech vyšších), který by lámal větev jen tak-pro zábavu.
Co se týče vzhledu-jsou velice nápadní díky svým špičatým uším, které se ale perfektně dají zakrýt pod dlouhými vlasy, které má většina elfů. jejich typické odění se podobá středověku-myslím tím dlouhé šaty s rouchem, ovšem každá skupina elfů má svůj vlastní styl, takže samozřejmě všichni elfové nejsou oděni stejně ;) Také je můžete poznat podle ladné chůze. Umějí ale také velice rychle běhat a skákat.
Taky mají velice kladný vztah ke zvířatům, zvláště k vyšší zvěři.
Najdete spoustu a spoustu druhů elfů, takže já tady uvedu jenom pár druhů:
-Světlí elfové (nebo taky sliční, popřípadě vyšší)
-Tmaví elfové /nebo taky temní, či noční)
-Lesní elfové
-Vodní elfové